HV73V1JTTD4702F
MFR.Part #
HV73V1JTTD4702F
JLCPCB Part #
C4193058
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS