HV73V1JTTD4424F
MFR.Part #
HV73V1JTTD4424F
JLCPCB Part #
C4238701
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.42MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS