HV73V1JTTD435J
MFR.Part #
HV73V1JTTD435J
JLCPCB Part #
C4106180
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.3MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS