HV73V1JTTD4223F
MFR.Part #
HV73V1JTTD4223F
JLCPCB Part #
C4141534
Description
-55℃~+155℃ 100mW 422kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS