HV73V1JTTD393G
MFR.Part #
HV73V1JTTD393G
JLCPCB Part #
C3971565
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS