HV73V1JTTD365G
MFR.Part #
HV73V1JTTD365G
JLCPCB Part #
C3929437
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS