HV73V1JTTD3652F
MFR.Part #
HV73V1JTTD3652F
JLCPCB Part #
C4139824
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS