HV73V1JTTD363J
MFR.Part #
HV73V1JTTD363J
JLCPCB Part #
C4066107
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS