HV73V1JTTD363G
MFR.Part #
HV73V1JTTD363G
JLCPCB Part #
C3918538
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS