HV73V1JTTD3603F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV73V1JTTD3603F
JLCPCB Part #
C4272842
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 360kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS