HV73V1JTTD3574F
MFR.Part #
HV73V1JTTD3574F
JLCPCB Part #
C4200308
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.57MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS