HV73V1JTTD3573F
MFR.Part #
HV73V1JTTD3573F
JLCPCB Part #
C4320251
Description
-55℃~+155℃ 100mW 357kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS