HV73V1JTTD3483F
MFR.Part #
HV73V1JTTD3483F
JLCPCB Part #
C4252561
Description
-55℃~+155℃ 100mW 348kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS