HV73V1JTTD3322F
MFR.Part #
HV73V1JTTD3322F
JLCPCB Part #
C3930991
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS