HV73V1JTTD3163F
MFR.Part #
HV73V1JTTD3163F
JLCPCB Part #
C4277579
Description
-55℃~+155℃ 100mW 316kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS