HV73V1JTTD3162F
MFR.Part #
HV73V1JTTD3162F
JLCPCB Part #
C4049041
Description
-55℃~+155℃ 100mW 31.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS