HV73V1JTTD3092F
MFR.Part #
HV73V1JTTD3092F
JLCPCB Part #
C4360448
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS