HV73V1JTTD2872F
MFR.Part #
HV73V1JTTD2872F
JLCPCB Part #
C4025089
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS