HV73V1JTTD2742F
MFR.Part #
HV73V1JTTD2742F
JLCPCB Part #
C4061586
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS