HV73V1JTTD2552F
MFR.Part #
HV73V1JTTD2552F
JLCPCB Part #
C3927402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 25.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS