HV73V1JTTD245G
MFR.Part #
HV73V1JTTD245G
JLCPCB Part #
C4230012
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS