HV73V1JTTD244J
MFR.Part #
HV73V1JTTD244J
JLCPCB Part #
C4037500
Description
-55℃~+155℃ 100mW 240kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS