HV73V1JTTD2433F
MFR.Part #
HV73V1JTTD2433F
JLCPCB Part #
C4004731
Description
-55℃~+155℃ 100mW 243kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS