HV73V1JTTD2374F
MFR.Part #
HV73V1JTTD2374F
JLCPCB Part #
C3970720
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.37MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS