HV73V1JTTD2322F
MFR.Part #
HV73V1JTTD2322F
JLCPCB Part #
C4173281
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS