HV73V1JTTD2263F
MFR.Part #
HV73V1JTTD2263F
JLCPCB Part #
C4093575
Description
-55℃~+155℃ 100mW 226kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS