HV73V1JTTD205J
MFR.Part #
HV73V1JTTD205J
JLCPCB Part #
C4332010
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS