HV73V1JTTD2054F
MFR.Part #
HV73V1JTTD2054F
JLCPCB Part #
C4151521
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.05MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS