HV73V1JTTD2053F
MFR.Part #
HV73V1JTTD2053F
JLCPCB Part #
C4236150
Description
-55℃~+155℃ 100mW 205kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS