HV73V1JTTD203G
MFR.Part #
HV73V1JTTD203G
JLCPCB Part #
C4161459
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS