HV73V1JTTD1964F
MFR.Part #
HV73V1JTTD1964F
JLCPCB Part #
C4157766
Description
-55℃~+155℃ 1.96MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS