HV73V1JTTD1962F
MFR.Part #
HV73V1JTTD1962F
JLCPCB Part #
C4059413
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS