HV73V1JTTD1912F
MFR.Part #
HV73V1JTTD1912F
JLCPCB Part #
C4151418
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS