HV73V1JTTD1822F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV73V1JTTD1822F
JLCPCB Part #
C3969941
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS