HV73V1JTTD1782F
MFR.Part #
HV73V1JTTD1782F
JLCPCB Part #
C4292598
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS