HV73V1JTTD1693F
MFR.Part #
HV73V1JTTD1693F
JLCPCB Part #
C4252983
Description
-55℃~+155℃ 100mW 169kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS