HV73V1JTTD1692F
MFR.Part #
HV73V1JTTD1692F
JLCPCB Part #
C3961895
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS