HV73V1JTTD165J
MFR.Part #
HV73V1JTTD165J
JLCPCB Part #
C4111085
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 100mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS