HV73V1JTTD1602F
MFR.Part #
HV73V1JTTD1602F
JLCPCB Part #
C3940840
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS