HV73V1JTTD1502F
MFR.Part #
HV73V1JTTD1502F
JLCPCB Part #
C4049386
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS