HV73V1JTTD1402F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV73V1JTTD1402F
JLCPCB Part #
C4169746
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS