HV73V1JTTD1374F
MFR.Part #
HV73V1JTTD1374F
JLCPCB Part #
C3963732
Description
-55℃~+155℃ 1.37MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS