HV73V1JTTD1333F
MFR.Part #
HV73V1JTTD1333F
JLCPCB Part #
C4223658
Description
-55℃~+155℃ 100mW 133kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS