HV73V1JTTD1304F
MFR.Part #
HV73V1JTTD1304F
JLCPCB Part #
C4004216
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS