HV73V1JTTD1274F
MFR.Part #
HV73V1JTTD1274F
JLCPCB Part #
C4311697
Description
-55℃~+155℃ 1.27MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS