HV73V1JTTD1242F
MFR.Part #
HV73V1JTTD1242F
JLCPCB Part #
C4317123
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS