HV73V1JTTD1212F
MFR.Part #
HV73V1JTTD1212F
JLCPCB Part #
C3958506
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS