HV73V1JTTD115G
MFR.Part #
HV73V1JTTD115G
JLCPCB Part #
C4169854
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 100mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS