HV73V1JTTD113J
MFR.Part #
HV73V1JTTD113J
JLCPCB Part #
C4233481
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS