HV73V1JTTD105G
MFR.Part #
HV73V1JTTD105G
JLCPCB Part #
C4128067
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS